Selçuk Mızraklı’dan mesaj: “Bu zalimler pek yakında kaçacaklar”

"Örgüt üyesi" olduğu iddiasıyla 9 yıl 4 ay hapis cezası verilen Mızraklı, bir mesaj yollayarak “El ele, yürek yüreğe ve omuz omuza vererek güzel yarınları müjdeleyebiliriz. Sizlere bir haberim var. Bu zalimler pek yakında KA-ÇA-CAK-LAR” dedi

Selçuk Mızraklı’dan mesaj: “Bu zalimler pek yakında kaçacaklar”

Görevden alınıp “örgüt üyesi olmak” iddiasıyla ceza verilen Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Selçuk Mızraklı, HDP Basın Bürosu aracılığıyla yayımladığı mesajında, “El ele, yürek yüreğe ve omuz omuza vererek güzel yarınları müjdeleyebiliriz. Sizlere bir haberim var. Bu zalimler pek yakında KA-ÇA-CAK-LAR” dedi.

HDP Basın Bürosu, 140 gündür tutuklu bulunan bugün “örgüt üyesi olmak” iddiasıyla 9 yıl 4 ay hapis cezası verilen Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Selçuk Mızraklı’ya ait bir mesaj paylaştı.

Basın bürosu tarafından paylaşılan mesajda şu ifadeler yer aldı:

“Her şeyden daha çok iyiliğe, sevgiye, aydınlığa ve barışa ihtiyacımızın olduğu bir dönemden geçiyoruz. Kötülüğe karşı iyiliği, karanlığa karşı aydınlığı, korkuya karşı cesareti ve çatışmaya, savaşa karşı barışı büyütme vakti.Verilen kararlar hukukun, yargılamanın iğdiş edildiği, siyasetin sopası ve gölgesine dönüşmüş kararlardır; saygı duymuyorum. Hakikat her zaman olduğu gibi, bütün bu süreçleri bitirecek ve aydınlığa vesile olacaktır. El ele, yürek yüreğe ve omuz omuza vererek güzel yarınları müjdeleyebiliriz. Sizlere bir haberim var. Bu zalimler pek yakında KA-ÇA-CAK-LAR. Çok fazla kötülük ve günah biriktirdiler. İyiliğin ve güzelliğin ışıkları üzerinizden eksilmesin.”

Kaynak: Mezopotamya Ajansı