Bakırköy’de biri çocuk üç kişi ölü bulundu: Ev siyanür kokuyordu

Bakırköy'de ihbar üzerine gidilen bir evde biri çocuk üç kişinin cansız bedenine ulaşıldı. AFAD ekiplerinin incelemesi sonucu evde siyanür kokusu olduğu tespit edildi

Bakırköy’de biri çocuk üç kişi ölü bulundu: Ev siyanür kokuyordu

Bugün sabah saat 06.45’te 155 Polis İmdat Hattına yapılan ihbar üzerine İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Osmaniye Mahallesi Çoban Çeşme Sokak’taki bir evde (Z.D), (B.D) ve (A.D) isimli biri çocuk 3 kişinin cansız bedeniyle karşılaşıldı.

Bakırköy Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, dairedeki koku nedeniyle adrese sevk edilen AFAD (KBRN) ekiplerinin olay yerindeki kokunun siyanür olduğunu tespit ettiği belirtildi.

Başsavcılık: Aşırı borçlandı… Önce eşini ve çocuğunu öldürdü

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

15 Kasım günü 06.45 sıralarında polise yapılan ihbarda Bakırköy’de Osmaniye Mahallesi Çobançeşme sokak adreslerindeki ikametgahlarında 3 kişinin cansız olarak bulunduğu bildirilmiştir. Olayla ilgili Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatılarak ölen kişilerin cesetleri otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’na kaldırılmıştır. Yapılan soruşturma esnasında bu aşamada elde edilen tespitler doğrultusunda ikametgahında ölü olarak bulunan A.D.’nin babası ve Z.D.’nin eşi konumunda bulunan B.D.’nin, Kuyumcukent’teki işyerinde altın ticareti ile uğraştığı ve birtakım internet siteleri üzerinde kayıt dışı ticari işlemler nedeniyle aşırı derecede borçlandığı, girdiği bunalımın etkisiyle önce eşinin ve çocuğunun zehirlenmesine sebebiyet verdikten sonra intihar ettiği değerlendirilmiştir. Olay yerinde AFAD ekipleri tarafından gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. Soruşturma işlemleri Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülmektedir.

İstanbul Fatih’te geçtiğimiz hafta intihar eden dört kardeş de siyanür kullanmıştı.

Fatih’te 4 kardeş intihar etti: “Çok güzel insanlardı, parasızlıktan böyle bir şey yaptılar”

Sendika.Org