Antalya’da 4 kişilik bir aile ölü bulundu: İşsizlik ve kira borcu

Antalya’da da aynı aileden dört kişi evlerinde ölü bulundu. Baba Selim Şimşek’in bir süredir işsiz olduğu ve yaşadığı sıkıntıları anlatan bir not bıraktığı belirlendi

Antalya’da 4 kişilik bir aile ölü bulundu: İşsizlik ve kira borcu

İstanbul’un ardından Antalya’da da aynı aileden dört kişi evlerinde ölü bulundu. Ölenlerden ikisinin çocuk olduğu öğrenildi. Ailenin yakınları haber alamayınca eve gelen polis ekipleri, beş yaşındaki Ali Çınar, dokuz yaşındaki Ceren, 38 yaşındaki anne Sultan ve 36 yaşındaki baba Selim Şimşek’in cesedini buldu.

Selim Şimşek’in bir süredir işsiz olduğu ve yaşadığı sıkıntıları anlatan bir not bıraktığı belirlendi. El ele tutuşan baba ve çocuklarının cesedi evin salonunda, annenin cesedi ise banyoda bulundu.

Sekiz katlı apartman tahliye edilirken olay yerine Afyonkarahisar’dan KBRN (Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer Tehditler) ekibi çağrıldı. Sokak trafiğe ve yaya geçidine kapatıldı. Polis olayın siyanürle intihar olabileceği üzerinde duruyor.

İçerideki kokudan etkilenen üç polis memuru ile üç sağlık görevlisi hastaneye kaldırıldı.

İşsizlik ve kira borcu

Avukat ve bölge sakini Hadi Cin, bilgisayar teknikeri Selim Şimşek’in 9 aydır kirasını ödeyemediği, bu sebeple de kendisiyle birlikte eşinin ve çocuklarının canına kıydığını söyledi.

Fatih’te 4 kardeş intihar etti: “Çok güzel insanlardı, parasızlıktan böyle bir şey yaptılar”

Sendika.Org