Baş kayyum Diyarbakır, Mardin ve Van’da!

Van Büyükşehir Belediyesi’ne kayyum olarak atanan Vali Mehmet Emin Bilmez ilk iş olarak Erdoğan portresini duvara asarken, Mardin’e kayyum atanan Vali Mustafa Yaman’ın Erdoğan’la çekildiği bir fotoğraf belediyenin sosyal medya hesabından paylaşıldı. Diyarbakır, Mardin ve Van büyükşehir belediyelerinin internet siteleri ise bakıma alındı

Baş kayyum Diyarbakır, Mardin ve Van’da!

Diyarbakır, Mardin ve Van büyükşehir belediyelerine yönelik kayyum darbesinin ardından valilerin Erdoğan’lı icraatları dikkat çekti.

AKP BİR KEZ DAHA DARBE YAPTI: DİYARBAKIR, VAN VE MARDİN BELEDİYE BAŞKANLARI GÖREVDEN ALINDI

Van Büyükşehir Belediyesi’ne kayyum olarak atanan Vali Mehmet Emin Bilmez ilk iş olarak Erdoğan portresini duvara astı.

Mardin’e kayyum atanan Vali Mustafa Yaman’ın Erdoğan’la çekildiği bir fotoğraf belediyenin sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Belediyelerin internet siteleri “kapatıldı”

İçişleri Bakanlığı’nın seçilmiş belediye başkanlarını görevden aldığı Diyarbakır, Van ve Mardin’de büyükşehir belediyelerine ait internet siteleri kapatıldı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin internet sitesine “Bakım aşamıasında, sitemiz en kısa sürede yayın hayatına başlayacak” notu düşüldü.

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin internet sitesine ise “çok yakında sizlerleyiz” notu yazıldı.

Van Büyükşehir Belediyesi’nin internet sitesinde de benzer şekilde “sitede bakım ve güncelleme çalışaması yapılmaktadır, lütfen daha sonra ziyaret ediniz” notu yer alıyor.

Sendika.Org