Sosyalistlerden Kadıköy’e çağrı: “İstanbul için, kazanmak için buluşuyoruz”

Bağımsız bir seçim çalışması yapmak üzere bir araya gelen İstanbul Seninle Kazanacak, bugün Kadıköy Yoğurtçu Parkı’nda büyük bir buluşma düzenliyor

Sosyalistlerden Kadıköy’e çağrı: “İstanbul için, kazanmak için buluşuyoruz”

“İstanbul Seninle Kazanacak” diyenler bu ülkenin sosyalistlerinin, devrimcilerinin, demokratlarının 23 Haziran sürecine katkısını örgütlemek, Ekrem İmamoğlu’nu sandıkta açıktan desteklemek ancak bunu CHP’nin peşine takılmadan ve sermaye politikalarına karşı durarak yapmak için kolları sıvamıştı. Gönüllüler, mahalle pazarlarını kent meydanlarını gezerek Ekrem İmamoğlu’na destek verilmesi gerektiğini anlattı.

Kadıköy’deki buluşmaya çağrı

“İstanbul için, kazanmak için buluşuyoruz” çağrısıyla, bugün (16 Haziran) Kadıköy Yoğurtçu Parkı’nda saat 17.00’da gerçekleşecek buluşmaya Cahit Berkay ve Mustafa Kemal Çokşen ile bandosu da müzikleri ile katılacak. Buluşmaya  İstanbul milletvekilleri Oya Ersoy, Erkan Baş, Hayat Milletvekili Barış Atay, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, oyuncu Volkan Yosunlu’nun yanı sıra, İstanbul’da süren kent ve doğa mücadelelerinden, emek hareketinden, adalet mücadelesinden, kadın hareketinden, mühendis, mimar, şehir plancıları ve plaza çalışanları inisiyatiflerinden, gazetecilerden katılım olacak.

*Kampanya gönüllü formuna ulaşmak için tıklayınız!

**Çalışmaları Twitter ve Instagram’da @seninleistanbul adresinden takip edebilirsiniz.

Sendika.Org