Fatih Dayanışması sokaklarda: “Her şey dayanışmayla güzel olacak”

Fatih Dayanışması, mazbatası elinden alınan seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "Her şey çok güzel olacak" sloganından hareketle 23 Haziran seçimleri için "Her şey dayanışmayla güzel olacak" diyerek sokağa çıktı

Fatih Dayanışması sokaklarda: “Her şey dayanışmayla güzel olacak”

İstanbul’un Fatih ilçesinde 16 Nisan referandumu öncesinde sokaklarda “hayır”ı örgütleyen “Hayır’Ola Fatih”, 24 Haziran seçimleri öncesi “Tamam de Fatih”e dönüşmüştü. Fatihliler şimdi de iptal edilen İstanbul seçimi için de kolları sıvadı.

Fatih Dayanışması, mazbatası elinden alınan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “Her şey çok güzel olacak” sloganından hareketle 23 Haziran seçimleri için “Her şey dayanışmayla güzel olacak” diyerek sokağa çıktı.

Kocamustafapaşa Mahallesi’nde yapılan açıklamada “Milyonların iradesini gasp ederek hak yiyenlere karşı yan yana durmaya, demokrasi ve dayanışmanın etrafında kenetlenmeye çağırıyoruz” diyen Fatihliler, stant açıp Cumartesi Pazarı’nda bildiri dağıtarak halkı sandığa gitmeye ve oylarına sahip çıkmaya çağırdı.

Sendika.Org