Şule Çet davasında yeni görüntüler ortaya çıktı

Şule Çet’in ölümüyle ilgili davada yeni görüntülere ulaşıldı. Görüntülerde, sanıklar 20. kattaki ofiste asansör beklerken görülüyor. Çet’in saat 03.50’de düştüğü belirlenirken, sanıkların ise 18 dakika sonra, yani saat 04.08’de ofisten çıktığı anlaşılıyor

Ankara’da bir plazanın 20’nci katında cinsel saldırıya maruz bırakıldıktan sonra binadan atılarak öldürülen Şule Çet’in ölümüyle ilgili davada yeni görüntüler ortaya çıktı.

Asansör bekleyen sanıkların kendi aralarında tartıştıkları görülürken, görüntülerde yürümekte zorluk çektiği görülen sanıklardan Berk Akand’ın ise sarhoş olduğu tahmin ediliyor. Habertürk’ten Fevzi Çakır’ın haberine göre, Şule Çet’in saat 03.50’de düştüğü belirlenirken sanıkların 18 dakika sonra yani saat 04.08’de ofisten çıktığı anlaşılıyor.

Çet’in çanta ve giysisi de görüntülerde

Çekilin görüntülerde Şule Çet’in çantası ve montunun da odada olduğu görüldü. Ayrıca Şule Çet’in düştüğü camın önündeki sehpa ve tavla da görüntülerde yer aldı.

Sanık Çağatay Aksu ifadesinde Çet’i pencereden sarktığı sırada çekmek için uğraştığını; başarılı olamadığını iddia etmişti. Pencerenin önündeki sehpanın ve tavlanın bozulmadan duran görüntüsü de görüntüde dikkat çekti.

İlgili haberler:

Sendika.Org

Sendika.Org'u destekle

Okurlarından başka destekçisi yoktur