Sendika.Org desteğinizi bekliyor

Engelli koşumuza hız kesmeden devam edebilmek, editör ve muhabir kadromuzu genişletmek, daha gelişkin teknik olanaklar kullanabilmek, kesintiye uğrayan çalışmalarımızı yeniden canlandırabilmek ve engelleri aşan yeni adımlar atabilmek için Patreon üzerinden katkılarınızı bekliyoruz

2001’de evrensel emek mücadelesinin ve toplumsal hareketlerin sesi olma amacıyla yola çıkıp zamanla Türkiye’nin belli başlı alternatif medya kanallarından biri haline geldik.

İktidara ve sermayeye bağlı egemen medya, gerçeği giderek daha az yansıtır ve kendi kendini yok ederken, internet yayıncılığının sunduğu olanakları kullanarak gösterilmeyeni gösterdik, yapılmayanı yaptık, yaptığımızı da geleneksel kalıplara öykünmeden yaptık.

Emek hareketi ve yeni toplumsal hareketler üzerine özgün makaleler, çeviriler ve e-broşürlerle başlayan yolculuğumuzda latinbilgi.net, 5deniz.net, Sendika.TV, Çapul TV, Hayır TV, Adalet TV, Tamam TV’yi kurduk.

25 Temmuz 2015 itibariyle erişim engelleri, soruşturmalar ve davalar süreci ile yayınımız engellenmeye çalışıldı. 61 kez engellendik, 62 kez yeniden açıldık ve yayınımızı kesintisiz sürdürdük.

Ülkemizin içinde bulunduğu koşullar nedeniyle bir yandan artan iş yükü bir yandan da daralan olanaklarla yolumuza devam ediyoruz. Engelli koşumuza hız kesmeden devam edebilmek, editör ve muhabir kadromuzu genişletmek, daha gelişkin teknik olanaklar kullanabilmek, kesintiye uğrayan çalışmalarımızı yeniden canlandırabilmek ve engelleri aşan yeni adımlar atabilmek için katkılarınızı bekliyoruz.

Patreon sayfasına ulaşmak için tıklayınız!

Patreon sayfasına ulaşmak için tıklayınız!

Sendika.Org